تبلیغات
ارجا نیوز - 86 کشور دنیا گفتند بشاراسد برود ولی چون نظر ایران این نبود آنها شکست خوردند

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

داغ کن - کلوب دات کام
به گزارش ارجا نیوز

فرمانده هوافضای سپاه گفت:‌ 86 کشور دنیا ایستادند و گفتند حکومت سوریه باید عوض شود و بشاراسد برود ولی چون نظر ایران این نبود آنها شکست خوردند و همچنین وزیر امور خارجه آمریکا صریحا این را گفت که ما شکست خوردیم و صحنه به دلیل اینکه ایران و حزب‌الله نخواستند تغییر کرده است.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه در یادواره سرداران و 146 شهید سرافراز گروه توپخانه 63 خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران كه در تالار 13 آبان لانه جاسوسی سابق برگزار شد، اظهار داشـت: فرصتی شد تا بار دیگر با آرمان‌های شهدا و مقاومت و امام عزیز خود را منور كنیم و ما در این مجالس شركت می‌كنیم كه همین مجالس تذكر است تا شهدا را خوب بشناسیم و راه آنها را ادامه دهیم.  
 
وی افزود:‌شهید حبیب‌الله كریمی فرمانده گروه توپخانه 63 خاتم‌الانبیاء در دو راهی مسیری قرار داشت كه به مقام شهادت برسد و با این شرایط در هنگام شهادت تعداد بسیاری از همرزمان خود را نجات داد.  
 
سردار حاجی‌زاده تصریح كرد: وی از اولین روزهای جنگ تحمیلی در جبهه آبادان با تعداد زیادی از رزمندگان همواره شبانه‌روز در تلاش بود و خیلی زود توانست جای خود را باز كند و در سطوح فرماندهی و مسئولیت‌ها و عملیات‌های بزرگ خوش درخشید و از اولین روزها تا آخر، جبهه را ترك نكرد.  
 
فرمانده هوافضای سپاه اظهار داشت: در آزادسازی مهران عملیات كربلای 1 توفیق داشتیم قرارگاه این شهید بزرگوار را از نزدیك ببینیم كه در كنار شهیدان شفیع‌زاده و تهرانی مقدم جلسه كوچكی با حبیب‌الله كریمی داشته باشیم و بعد از این جلسه تا دقایقی این شهدای بزرگ شفیع‌زاده و تهرانی‌مقدم فرمانده یگان موشكی سپاه از مدیریت‌های این شهید بزرگاور صحبت كرده و تمجید می‌كردند.  
 
وی افزود: حبیب فاصله زیادی با آن روزهای اول گرفته بود و فرماندهان زیادی زیر دست او پرورش یافتند و پیروزی‌های بزرگ دفاع مقدس مدیون این شهداست كه حضور آنها در عملیات والفجر 8 و عملیات‌های بزرگ مثال‌زدنی است.  
 
سردار حاجی‌زاده تصریح كرد: برای ما شركت در این مجالس توفیق بزرگی است و خیلی‌ها این مجالس را دوست ندارند، خیلی‌ها به شهدا علاقه ندارند و مایل نیستند كه راهیان نور ادامه پیدا كند و یا شهدا در مركز شهر و دانشگاه‌های بزرگ به خاك سپرده شوند، یادآوری آن دوران برای آنها سخت و سنگین است.  
 
فرمانده هوافضای سپاه گفت: پیام‌های مقام معظم رهبری و حضور ایشان در راهیان نور و تاكید بر یاد شهدا، گویای این است كه عده‌ای تاب تحمل ندارند و مخالف این محافل هستند.  
 
وی بیان داشت: امروز هر چه پیروزی و موفقیت در بخش‌های مختلف به دست آوردیم حاصل ایستادگی و مقاومت و استقامت در مقابل استكبار و دشمن و انقلابی‌ بودن ما است.  
 
سردار حاجی‌زاده افزود: برخی اینگونه نگاه نمی‌كنند و نگاه‌شان مادی است و رزمندگان دفاع مقدس را خشونت طلب می‌دانند البته آنها سیدالشهداء (ع) را خشونت‌طلب می‌دانند و خط آنها با ما جداست اگرچه ممكن است جرات به زبان آوردن آن را نداشته باشند.  
 
فرمانده هوافضای سپاه اظهار داشت: اگر ما امروز در اوج قدرت و توانمندی هستیم این نتیجه ایستادگی رزمندگان ما و پشتیبانی و بیمه كردن كشور توسط این شهداست.  
 
وی ادامه داد:‌نزدیك به 200 هزار نفر شهید دوران دفاع مقدس و ده ها هزار نفر در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌ایم و این راه همچنان ادامه دارد و ما برای حفظ انقلاب باز هم خون خواهیم داد.  
 
سردار حاجی‌زاده گفت:‌عده‌ای مخالف این هستند ولی ما باید از این انقلاب، انقلابی دفاع كنیم و جلوی هرگونه انحراف را بگیریم.  
 
فرمانده هوافضای سپاه تصریح كرد: دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ و اقتصادی مقاومتی از این جنس است و صاحبان اصلی این انقلاب شما هستید كه باید با بصیرت و شناخت مسائل را رصد كرده و مراقبت كنیم، این میراث ارزشمندی كه بهای زیادی برای آن داده شده حفظ شود.  
 
وی بیان داشت: اگر شرایط خودمان را با شرایط كشورهای مشابه در سال 57 و امروز مقایسه كنیم با عدد و رقم نشان می‌دهد كه بهترین مسیر همین مسیر مقاومت است و حتی اگر اعتقادی به قیامت نداشتیم باید همین مسیر را ادامه دهیم.  
 
سردار حاجی‌زاده گفت: دشمنان مستضعفین را استثمار می‌كنند و ما با كشوری مثل مصر یا هم‌تراز مصر در یك وضعیت بودیم اما می‌بینید كه الان آنها كجا هستند و ما كجاییم، این تفاوت در كجاست؟ ما امروز به حول و قوه الهی در همه عرصه‌ها به توانمندی‌های خوبی رسیده‌ایم.  
 
فرمانده هوافضای سپاه افزود: اینكه در دوران دفاع مقدس نیروهای مسلح و بخش دفاعی ما را می‌خواستند با تحریم عقیم كنند و 33 كشور در پشت صدام بعثی می‌خواستند این انقلاب و ملت را شكست دهند اكنون به جایی رسیده‌اند كه می‌خواهند با تهدید و تحریم جلوی ما را بگیرند و پس از ناكامی در آن بحث مذاكره را مطرح می‌كنند.  
 
وی ادامه داد: ‌در دوران دفاع مقدس حتی اجازه فروش تسلیحات را به كشورها نمی‌دادند و ما حتی سلاحی را كه در بازار سیاه پیدا می‌كردیم اجازه انتقال نمی‌دادند لذا ما بیشتر تجهیزات را از صدامی‌ها گرفتند و با غنایمی كه گرفتیم حتی اكثر توپخانه‌های شهید كریمی غنیمتی بود.  
 
سردار حاجی‌زاده گفت: دشمنان جلو همه چیز را گرفته بودند ولی امروز می‌بینیم كه بحث مذاكره را مطرح می‌كنند باید سوال كنیم كه چرا در بحث ورود قطعات هواپیما را مذاكره را مطرح نمی‌كنند و چرا در مورد مسائل موشكی و قطعات آن بخش تحریم را مطرح نمی‌كنند زیرا در كنترل آنها نیست، چرا در مورد كنترل هواپیماهای بدون سرنشین این بحث را مطرح نمی‌كنند زیرا ما در بخش‌هایی نفوذ كردیم و بسیار عالی جلو رفتیم و بچه‌های با روحیه جهادی مقاومت كردند و خسته نشدند و كار به جلو رفت.  
 
فرمانده نیروی هوافضا با اشاره به رفتار آمریکا با کشورهایی نظیر لیبی با وجود امتیازدهی سران این کشور به آمریکا افزود: ناامنی‌هایی که امروز در پاکستان، عراق و سوریه وجود دارد توسط غرب درست شده است.
 
وی با اشاره به اینكه ولایت فقیه و پیروی از امام رمز موفقیت ایران و ثبات کشور در برابر ناامنی‌ها دانست تصریح كرد: امروز باید حواس‌مان جمع باشد که به غیر از توانمندی‌های داخلی هیچ امکان دیگری برای ما وجود ندارد؛ موارد مشابهی در تاریخ وجود دارد که به دشمن دل بستیم و کاری انجام نشد.
 
 سردار حاجی‌زاده با اشاره به مسئله کره شمالی و موضوع هسته‌ای این کشور ادامه داد:‌ درباره کره شمالی فقط موضوع هسته‌ای مطرح بود و آنها همه تجهیزات خود را منهدم کردند اما آمریکا به تعهد خود عمل نکرد.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینكه باید در فرصت‌های به وجود آمده توانمندی داخلی را درست کنیم افزود: نباید باور کنیم که دشمنان برای ما کاری خواهند کرد، اگر قرار بود ما در جنگ فقط با عراق بجنگیم همان دو سال اول کار جنگ تمام بود و تمام دنیا پشت عراق قرار گرفت.
 
وی با بیان اینکه امروز اقتدار ایران هزار برابر شده است گفت: 86 کشور دنیا ایستادند و گفتند حکومت سوریه باید عوض شود و بشاراسد برود ولی چون نظر ایران این نبود آنها شکست خوردند و همچنین وزیر امور خارجه آمریکا صریحا این را گفت که ما شکست خوردیم و صحنه به دلیل اینکه ایران و حزب‌الله نخواستند تغییر کرده است.
 
سردار حاجی‌زاده با تاکید بر لزوم عزم جهادی در تمامی عرصه‌ها اظهار داشت:‌ امروز برخی قدرت‌های بزرگ که شاید به فکر کسی نرسد در برخی تکنولوژی‌ها از ما کمک می‌خواهند.
 
 سردار حاجی‌زاده با طرح این سوال که چرا مشکل اقتصادی حل نمی‌شود گفت: چون در این بخش کم‌توجهی صورت گرفته است؛ مسئله برای این دولت هم نیست چون این دولت تازه 6 ماه است که بر سر کار آمده بلکه در طول سالیان قبل نیز این کم‌توجهی بود.  :: مرتبط با: سیاسی ,
:: برچسب‌ها: سردار , حاجی زاده , هوافضا , سپاه , رهبر انقلاب , بشار اسد , ارجا نیوز کوهدشت ,
ن : علیرضا رحمتی
ت : شنبه 23 فروردین 1393

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.